سانحه برای هلی کوپتر احمدی نژاد: تاریخ : يكشنبه، 12 خرداد ماه ، 1392
موضوع : اخبار رسمي


 

رئیس ‌جمهور در سلامت کامل است / مشکل خاصی در سانحه امروز پیش نیامد

سانحه برای بالگرد احمدی نژاد

استاندار تهران گفت: رئیس ‌جمهور پس از سانحه بالگرد حامل وی که صبح امروز رخ داد، در سلامت کامل به سر می‏برد و مشکل خاصی در این سانحه پیش نیامده است.

ادامه مطلب را بخوانید 

مرتضی تمدن دقایقی پیش در گفت‏وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در شرق استان تهران اظهار کرد: سانحه‏ای که امروز در جریان افتتاح بزرگ‏ترین تونل جاده‏ای کشور برای بالگرد رئیس‏جمهور و همراهان وی پیش آمد، آسیبی به هیچ‏یک از حاضران نرساند.

وی تصریح کرد: بالگرد حامل رئیس‌ جمهور امروز در مسیر افتتاح تونل امامزاده هاشم دماوند دچار سانحه شد؛ اما هم‏اکنون احمدی‏نژاد و همراهان وی در سلامت کامل به سر می‏برند و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

به گزارش فارس؛ بالگرد حامل احمدی‌نژاد و جمعی از مسئولان اجرایی همراه وی صبح امروز و در جریان افتتاح پروژه بزرگ‏ترین تونل جاده‌ای کشور در ارتفاعات البرز دچار سانحه شد.

بالگرد حامل احمدی‌نژاد و جمعی از مسئولان اجرایی همراه وی صبح امروز و در جریان افتتاح پروژه بزرگترین تونل جاده‌ای کشور در ارتفاعات البرز دچار سانحه شد.

در جریان این حادثه که قبل از افتتاح پروژه و در نزدیکی آن رخ داد به لطف الهی و دعای خیر مردم هیچ‌گونه آسیبی به رئیس‌جمهور و همراهانش نرسید و خلبان با مهارت کامل توانست بالگرد را به زمین بنشاند.

براساس این گزارش، رئیس‌جمهور بعد از این واقعه ضمن افتتاح بزرگ‌ترین تونل جاده‌ای کشور، دستور آغاز عملیات اجرایی سه پروژه جاده‌ای کشور را صادر کرد و به صورت زمینی راهی تهران شد.

رئیس‌جمهور و همراهانش هم‌اکنون در سلامت کامل به سر می‌برند و بالگرد سانحه دیده نیز برای انجام عملیات تعمیر و بازسازی در محل حادثه زمین‌گیر شده است.

 


سقوط هلی کوپتر،حادثه برای هلی کوپتر احمدی نژاد،منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1078