شی‌ نورانی‌ مشکوک این‌بار در قزوین تاریخ : پنجشنبه، 16 خرداد ماه ، 1392
موضوع : اخبار رسمي


 

شی‌ نورانی‌ مشکوک این‌بار در قزوین

شی نورانی عجیب این بار در آسمان قزوین مشاهده گردید

به گزارش خبرنگار افتخاری پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه و به نقل از جوان آنلاین ساعت 21:45 شب گذشته حرکت مشکوک و تعجب انگیز شی نورانی از جنوب به سمت شمال، شهر آوج به سمت قزوین در فاصله نزدیک به زمین مشاهده شد.

ادامه مطلب را ببینید و بخوانید 

سوالی که در ذهن ایجاد میشود این است که : << چطور ممکن است که نیروی هوا فضای سپاه پاسداران می تواند پیشرفته ترین هواپیمای جاسوسی بدون سرنشین آمریکا ( آر کیو 170 RQ)  را شکار کند و با کمترین خسارت ممکن آن را به زمین بنشاند و به عنوان غنیمت جنگی او را در نزد خود نگه دارد ولی هر از چندگاهی اشیاء نورانی در فضای هوایی کشور در حال تردد هستن و گاها ارتفاع خود را از سطح زمین بسیار کاهش داده به طوری که با چشم غیر مسلح نیز میتوان انها را مشاهده کرد و نه تنها مسئولین کنترل فضای هوایی کشور بلکه پدافند های کشوری و همچنین نیروی هوافضای سپاه پاسداران نمیتواند از ورود این اشیاء نورانی عجیب به فضای کشور آگاه شود؟؟>>

ساعت 21:45 شب گذشته حرکت مشکوک و تعجب انگیز شی نورانی از جنوب به سمت شمال، شهر آوج به سمت قزوین در فاصله نزدیک به زمین مشاهده شد.
 
ساعت 21:45 شب گذشته حرکت شی نورانی  از جنوب به سمت شمال، شهر آوج به سمت قزوین در فاصله نزدیک به زمین مشاهده شده است.
 
این شی به رنگ سفید، به اندازه و پرنورتر از از ستاره  در حال حرکت بوده است.
 
همچنین شی نورانی دیگری ساعت 4 نیمه شب در آسمان روستای کوشه بردسکن در خراسان رضوی مشاهده شد که بعد از 15 ثانیه از دیده ها محو شد.
 
سال گذشته نیز در آسمان بيشتر شهرهاي کشور از جمله شهرهاي تبريز, همدان , شيراز, کرج , کرمانشاه , شاهرود , مشهد و تهران اینگونه اشیا نورانی و مشکوک رويت شده بود و کارشناسان و افراد اظهار نظرهای متفاوتی را داشته اند.
 
باشگاه خبرنگاران نوشت سال گذشته وزارت اطلاعات استان قزوین هم رويت اين شئي شامگاه پنج شنبه هجدهم خردادماه در قزوين را تاييد کردند .

برای نمونه می توان به بشقاب پرنده ای که سال گذشته بر فراز آسمان استان اصفهان آن هم در ساعات روز اشاره کرد

در فیلم پایین مشاهده میکنید که فردی که دوربین فیلمبرداری در دست دارد ایشان یک مترجم هستن که دارند آثار تاریخی اصفهان را برای توریستان و گردشگران خارجی که به اصفهان آمده اند شرح میدهد که ناگهان یک بشقاب پرنده از روی گنبد تاریخی مسجد عبور میکند.

 


شی‌ نورانی‌ مشکوک این‌بار در قزوینمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1080