انتقاد از هیئت الرضا(ع) و آقای عبدالرضاهلالی تاریخ : شنبه، 25 خرداد ماه ، 1392
موضوع : اخبار رسمي


 

گزیده ای از انتقادی از هیئت اُمناء و تصمیم گیران هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهداء خصوصا پرچمدار این هیئت ( جناب آقای عبدالرضاهلالی )...!

شما دستگاه امام حسین و اهل بیت(ع) را به تمسخر گرفته اید.!

شما با این افراط گری ها موجب ضربه به دستگاه اهل بیت و ایجاد تنفر در افراد شیعی و مذهبی می شوید!

انتقاد از عبدالرضاهلالی و تصمیم گیرندگان هیئت الرضا(ع)

آقای هلالی شما مذهب شیعه و دستگاه امام حسین را  با چهره ای افسرده و غمگین به افراد غیر شیعی و افراد شیعی که بنا به دلایلی از هیئت و روضه امام حسین(ع) فاصله گرفته اند معرفی میکنید!

برخورد تند همسر آقای هلالی در قسمت خواهران هیئت با مادر یکی از نویسندگان سایت بچه شیعه که به همراه پسرش در این مراسم حضور یافته بود!

حدیث معتبر از امام جعفر صادق(ع) موجود است که فرمودند: ( شیعه ما باید در شادی ما شاد و در غم و اندوه و مصیبت ما اهل بیت محزون و ناراحت باشد ولی گویا شما و عواملتان کاسه داغ تر از آش شده اید که در شادی اهل بیت هم غمگین و ناراحت هستید و به قول معروف قصد جلو زدن از امام صادق را دارید و میخواهید به صادق آل محمد ثابت کنید که ما در شادی جد شما نیز غمگین و محزون هستیم...!

ادامه مطلب را بخوانید 

به گزارش پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه: شب گذشته مورخ جمعه 24/3/1392 هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهداء مراسمی تحت عنوان جشن میلاد سرداران کربلا که به مناسبت ولادت با سعادت امام حسین، حضرت عباس و امام سجاد(ع) بود را برگزار کرد. که متاسفانه باعث دلخوری مخاطبین و مستعمین شد.

 

بچه حزب اللهی،بچه مذهبی، مستمع و مخاطبی که مشکلات مالی فراوانی دارد و نمیتواند ازدواج کنید و یا شغل مناسبی ندارد خلاصه هزاران مشکل حل شدنی و ناشدنی در قلب و ذهن اون موج می زند و میخواهد به مراسم شادی برود که بتواند حداقل برای ساعتی از فکر این مشکلات خلاص و رها شود و با قلبی پر از مشکلات و غم و چهره ای ناراحت به مراسم شادی و جشن و مولودی اهل بیت(ع) می آید چه گناهی کرده است که باید در مراسم جشن تولد امام و پیشوای خود یکدفعه بنشیند و زار زار گریه کند و ضجه بزند و با حالتی افسرده تر و محزون تر از قبل از هیئت و مراسمی که شما برایش تدارک دیده اید خارج گردد؟؟!

حدیث معتبر از امام جعفر صادق(ع) موجود است که فرمودند: ( شیعه ما باید در شادی ما شاد و در غم و اندوه و مصیبت ما اهل بیت محزون و ناراحت باشد ولی گویا شما و عواملتان کاسه داغ تر از آش شده اید که در شادی اهل بیت هم غمگین و ناراحت هستید و به قول معروف قصد جلو زدن از امام صادق را دارید و میخواهید به صادق آل محمد ثابت کنید که ما در شادی جد شما نیز غمگین و محزون هستیم...!

درست است که هیچ مصیبتی بالاتر از مصیبت امام حسین و خاندانش در کربلا نبود و نیست ولی هر چیزی جای خودش/ شادی و مولودی و جشن در جای خود/عزادارای و سوگواری هم در جای خود! ولی متاسفانه شما و عواملتان هر دو را با هم ادغام کرده اید و فقط و فقط به گرفتن اشک مستمعین و عزاداری و محزون کردن جوانان فکر میکنید!

به گزارش خبرنگار سایت بچه شیعه که خود نیز در آن مراسم حضور داشت : دقایقی پس از سخنرانی مراسم مولودی آغاز شد و کمی از مراسم شادی و کف زنی نگذشته بود که یک دفعه و ناگهانی مداحانی که در مراسم حضور داشتن مراسم را به سمت و سوی روضه خوانی و عزاداری سوق دادند...! و مراسم شادی اهل بیت(ع) به مراسم سوگواری و روضه خوانی و عزاداری تبدیل گشت...!

آقای هلالی لطفا مواضع خود را برای مخاطبینتان و مستعمین و دیگران روشن بفرمایید؟ و دو سر بازی نکنید! شما یا ولایتمدار هستید و یا نیستید،بالاخره از این دو مورد خارج نیست،!

لطفا به صراحت در مجامع خبری و عمومی موضع ولایی بودن یا غیر ولایی بودن خود را اعلام کنید

اگر ولایی و ولایتمدار و پیرو مقام معظم رهبری هستید پس چرا به فرمایشات رهبری عمل نمیکنید فقط به ظاهر و زبانی عمل میکنید و اگر هم پیرو رهبری و ولایتمدار نیستید پس به صراحت مواضع خود را اعلام کنید تا مخاطب و دیگران نیز راه و روش خود را بدانند و کسانی که ولایتمدار نیستن با شما بمانند.

با کمی دقت و مرور حرفها و بیانیه ها و برنامه های شما میتوان متوجه شد که شما به ظاهر ولایتمدار و پیرو رهبری هستید در واقع و در عمل و باطن باید به ولایتمدار بودن شما شک کرد.!

آقای هلالی شما و عواملتان شور قضیه را در آورده اید و این کارتان باعث ضربه به دستگاه اهل بیت(ع) می شود.

شمایی که در روز ولادت حضرت زهرا(س) در حسینیه امام خمینی حضور یافتید و از نزدیک به فرمایشات ولی امر مسلمین گوش فرا دادید رهبری در ان جلسه فرمایشاتی را خطاب به شما مداحان و ذاکرین اهل بیت بیان فرمودند که اصل فرمایشات ایشان این بود که مداحان مراسمات مولودی و جشن را به عزاداری تبدیل نکنند و مادحین نیز در ان مراسم اطاعت امر ولی کردن جز شما...!  این هم سند انتقاد مقام معظم رهبری از مداحان   بخوانید که در تاریخ 11 اردیبهشت منتشر کردیم

یعنی شما خود را از حاج آقای کریمی بالاتر می دانید.! ایشان به انتقاد رهبری با جان دل چشم گفتن و اطاعت امر کردن ولی شمایی که این همه ادعای ولایی بودن دارید و به ظاهر عکس رهبری را در داخل هیئت خود در بالای بنر پشت سخنران نصب میکنید و یا در مراسم شهادت حضرت زهرا(س) سال 1391 تصویر رهبری را با ابعاد بسیار بزرگ بر روی بنر چاپ میکنید و قصد نصب آن را بر روی دیوار میدان امام خمینی تهران را دارید که در نتیجه با بی دقتی و بی توجهی عواملتان بنر پاره می گردد و هزینه ای هنگفتی که برای آن بنر صورت گرفته می شود به باد فنا میرود و خلاصه این همه ادعایی ولایی بودن دارید ولی در عمل و خصوصا جاهایی که موجب لطمه و یا کم شدن محبوبیت شما نزد مخاطبان میشود از دستورات و فرمایشات رهبری سرپیچی میکنید و ذره ای برای فرمایشات رهبری ارزش قائل نیستید.! ولی در مواردی که به نفع و سودتان هست از دستورات رهبری با کمال میل پیروی میکنید! آیا این یک نفاق نمیتواند در شما باشد؟ آیا این دورویی نیست؟ آیا این ریاکاری نیست؟

شما با این رفتار و کارهایتان نه تنها نمیتوانید مخاطب غیر شیعی و غیر مسلمان را جذب کنید بلکه مخاطبین شیعی و مسلمانی که کارها و مراسمات و برنامه های شما را دنبال میکند را دفع میکنید و خواهید کرد...!

وقتی نمک غذایی را به اندازه نریزید آن غذا بی نمک می شود و طعم خوبی ندارد و زمانی که نمک را بیش از اندازه بریزید غذا طعم شور بودن پیدا میکند و نمیتوان آن غذا را تناول کرد.. شما ها هم با این اعمال و تصمیم گیری هایتان شور قضیه را در آورده اید و موجب ایجاد تنفر در مخاطب و مستمع شده اید!

برخورد تند همسر آقای هلالی در قسمت خواهران هیئت با مادر یکی از نویسندگان سایت بچه شیعه که به همراه پسرش در این مراسم حضور یافته بود

( مادر یکی از نویسندگان فعال سایت بچه شیعه در قسمت خانم ها برای شرکت در مولودی جشن ولادت سرداران کربلا حضور یافته بود که پس از تبدیل شدن مراسم مولودی به مراسم سوگواری و عزاداری نسبت به این عمل معترض شد که سرکار خانم احمدی مادر محترمه یکی از نویسندگان سایت پس از مراجعه به خانمی که در انجا مسئول جمع آوری کمکهای مردمی به هیئت و برگه مسافر کربلا بود و معترض بودن خود را به آن فرد اعلام کرد و در نتیجه آن فرد برای منعکس نمودن انتقادات خانمهای هیئت سرکار خانم احمدی را به همسر آقای هلالی ارجاع داد و معرفی نمود.

از زبان سرکار خانم احمدی : ( جمعه شب در مراسم جشن میلاد سرداران کربلا همراه با پسرم که از همکاران شما در سایت بچه شیعه است شرکت کردم و پس از دقایقی که در قسمت زنانه مجلس نشستم یک دفعه مراسم شادی به مراسم عزاداری تبدیل گشت که بنده بسیار ناراحت شدم از این موضوع و خواستم انتقادم را به گوش مسئولین هیئت برسانم که پس از پیگیری متوجه شدم مسئول منعکس نمودن انتقادات و پیشنهادات در قسمت زنانه هیئت همسر مداح اهل بیت آقای هلالی هستن که بنده به خدمت ایشون رفتم و از عملکرد همسر ایشون گلایه کردم و معترض شدم که خانم محترم لطفا به همسرتان دو نکته را منتقل کنید یکی اینکه لطفا مراسمات را به ساعات نیمه شب نکشانند و طولش ندهند و سعی کنند راس ساعت اتمام جلسه را اعلام کنند چرا که بیشتر مخاطبین کارمند هستن،دانشجو،دانش آموز،کارگر،و.... غیره هستن و صبح زود باید به محل کار و فعالیت روزانه بروند و باید استراحت کافی کنند و دیگری اینکه چرا یک دفعه مراسم شادی را به مراسم حزن و اندوه تبدیل کردند که ناگهان همسر آقای هلالی با لحنی تند و پرخاشگرانه به بنده گفتن :  < خانم مجبور نیستی بیای کسی که دعوتت نکرده، ناراحتی دیگه اینجا نیا! اینجا قانونش اینجوریه!! >

و بنده نیز از کلام تند ایشان به شدت ناراحت و دلگیر شدم و سریعا با پسرم تماس گرفتم و به پسرم گفتم که بیا بیرون هیئت تا برگردیم به منزلمان)

و اما کلام آخر با مسئولین و تصمیم گیرندگان هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهداء :

امیدواریم که انتقاد پذیر باشید و به انتقادات و پیشنهادات نه تنها ما بلکه دیگران نیز متانت عمل کنید و قبل از تصمیم گیری در مورد برنامه ها و مراسمات آئینی و مذهبی کمی تفکر و تعقل کنید سپس تصمیم نهایی را اخذ و اجرایی کنید

برای شما و تمامی عزیزانی که در هیئت الرضا(ع) و کسانی که در زیر نام و مکتب سرخ حضرت ابا عبدالله الحسین خدمت و انجام وظیفه میکنند طول عمر با عزت همراه با سلامتی و توفیق روزافزون مسئل داریم.

 

                                     والسلام علیکم و الرحمه ا... و برکات

               مدیریت پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه ( شنبه 25/خرداد/92)


انتقاد از عبدالرضاهلالی،انتقاد از عوامل هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهداء-انتقاد سایت خبری مذهبی بچه شیعه از عبدالرضاهلالی،انتقاد سایت بچه شیعه از هیئت الرضا(ع) محفل بسیجیان و رهروان شهداء-تبدیل کردن مراسم مولودی و جشم اهل بیت به مراسم عزاداری و روضه خوانی توسط عبدالرضاهلالی،سرپیچی کردن از فرمایشات مقام معظم رهبری توسط عبدالرضاهلالی،عمل نکردن عبدالرضاهلالی به فرمایشات و تذکرات مقام معظم رهبری،گوش ندادن آقای هلالی به نصیحت های رهبری، برخورد تند و ناشایست همسر آقای هلالی با مادر یکی از نویسندگان سایت بچه شیعه،منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1086