ظهورمعرکه گیران درنیمه شعبان قم تاریخ : سه شنبه، 4 تير ماه ، 1392
موضوع : اخبار رسمي


 

ظهورمعرکه گیران درنیمه شعبان قم!

 معرکه گیری در قم...! در روز عید نیمه شعبان

در سایه غفلت و کم توجهی برخی مسئولان امنیتی و انتظامی استان قم بار دیگر آن هم در سالروز میلاد منجی عالم بشریت و در نزدیکی مسجد مقدس جمکران، شاهد برپایی و برگزاری معرکه گیری عده ای سودجو بودیم. 

متاسفانه دیروز که سالروز ولادت مهدی موعود (عج) بود ، برخی از معرکه گیران در اطراف مسجد مقدس جمکران ، اقدام به معرکه گیری کرده و بدین وسیله مردم را سرگرم مسائل پوچ همچون زنجیر پاره کردن ، اذیت و آزار حیواناتی همچون مار و میمون و... کردند که متاسفانه هیچ اقدامی از سوی نیروی انتظامی برای جمع کردن این افراد از این منطقه بسیار شلوغ قم صورت نگرفت که جای بسی تاسف دارد.
بنابر این گزارش، این معرکه گیران که از بسیاری نقاط کشور به قم آمده بودند، برای کسب منافع و سودجویی از طریق تحریک احساسات معنوی مردم از مقدسات و نام ائمه(ع) نیز بهره می برده و می برند تا بلکه بیشتر و بهتر بتوانند جیب های مردم را خالی کنند!
گفتنی است، در این میان برخی از این افراد معرکه گیر با سواستفاده از عشق و ارادت هزاران زایر مسجد جمکران در سالروز میلاد منجی عالم بشریت ، این روز را واسطه قرار داده بودند تا از مردم پول بیشتری دریافت کنند و حال آن که به نظر می رسد نهادهای انتظامی و نظارتی باید جلوی بساط این افراد را آن هم در چنین مناسبت های مقدسی بگیرند.


ظهورمعرکه گیران درنیمه شعبان قممنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1094