دروغ پردازی العربیه علیه هیئت یازینب تهران تاریخ : يكشنبه، 17 آذر ماه ، 1392
موضوع : گزارشات تصویری


 

گزارش + سندی از این ادعای سایت العربیه

دروغ پردازی سایت شبکه العربیه، رسانه وابسته و نزدیک به وهابیت منفور و ملعون و رژیم آل سعود علیه هیئت فرهنگی یازینب(س) تهران و مداح این هیئت.

 

ادامه مطلب را ببینید و بخوانید 

به گزارش تیم رصد سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه: سایت العربیه،رسانه ای که از طریق شیوخ ملعون و منفور فرقه ضاله وهابیت پشتیبانی مالی می شود در خبری که مورخ پنج شنبه اول صفر1435 قمری مصادف با 14 آذرماه 1392 مدعی شد که هکرهای ارتش آزاد سوریه در اقدامی غافلگیرانه و زیرکانه توانسته اند که سایت هیئت فرهنگی یازینب(س) تهران که با عنوان ( محمل ) در اینترنت فعالیت میکند را هک کنند و پرچم ارتش آزاد سوریه را درون صفحه اول سایت نصب و برافراشته کنند.!

که پس از رصد این خبر توسط چشمان تیزبین گروه رصد سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه و تحلیل و بررسی آن، تصمیم بر این گرفتیم که این موضوع را پیگیری کنیم که طی تماس کوتاه تلفنی با مدیر و مسئول سایت (محمل) آقای حسین حاجیان کاملا از این موضوع اظهار بی اطلاعی کرد و اظهار داشت:

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

اول اینکه این نکته را خدمت شما و کاربران و مخاطبین سایت بچه شیعه عرض کنم که این خبر و موضوع کاملا کِذب و دروغ است و چنین چیزی صحَت ندارد و میشه گفت که چیزی جز جنگ روانی دشمن بر علیه هیئت فرهنگی یازینب تهران و آقای اخوان نیست و دوم اینکه نباید به اراجیف این شبکه و سایتش حساس شد چرا که اینان عده ای حرام زاده بیش نیستن که دارند شیعیان را در سوریه سر می برُند و کسی هم که نطفه اش مشکل دار است تکلیفش مشخص است و به وضوح می توان دشمن آنها را با بیرق و پرچم اهل بیت(ع) دید.

حسین حاجیان مدیر و مسئول سایت هیئت یازینب در ادامه خاطر نشان کرد که : خطاب به این حرام زاده های وهابی و سگان رژیم آل سعود عرض میکنم که بترسید از روزی که با نعره های حیدر حیدرکنان مثل برق و باد بر روی سرتان فرود بی آییم و سر از تنتان جدا سازیم.

حاجیان همچنین افزود : که منتظر یک ندا از سوی پیر مرادمان و رهبر فرزانه هستیم که همچون مختارسقفی بر این زناء زاده های سعودی  و وهابی بتازیم.

حاجیان در پایان مجدد ادعای سایت العربیه را بی اساس و دروغ خواند و تکذیب نمود و این دروغ پردازی را عملیات روانی دشمن دانست.

پایان گزارش

دو تصویر از خبر دروغین سایت العربیه :

جهت مشاهده تصاویر در ابعاد و اندازه واقعی و بزرگ بر روی آنها کلیک کنید

.

.

موضوعات مرتبط با این خبر :

حضور کربلایی علیرضا اخوان در منطقه زینبیه دمشق برای حفاظت از حرم خانم حضرت زینب + تصاویر کلیک کنید

انعکاس خبر حضور کربلایی علیرضا اخوان در سایت های برتر و رسمی ، خبری تحیلی ایرانی کلیک کنید

خشم سایت شبکه العربیه وابسته به رژیم آل سعود و فرقه ضاله و منفور و ملعون وهابیت از حضور کربلایی علیرضا اخوان در میان مدافعان حرم حضرت زینب(س) کلیک کنید

مصاحبه اختصاصی سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه با مداح هیئت فرهنگی یازینب(س) کربلایی علیرضا اخوان   از اینجا بخوانید


دروغ پردازی سایت العربیه علیه هیئت فرهنگی یازینب تهران-دروغ پردازی سایت العربیه علیه کربلایی علیرضا اخوان مداح هیئت فرهنگی یازینب-ادعای سایت العربیه مبنی بر هک سایت محمل توسط هکرهای ارتش آزاد سوریه-هک سایت هیئت فرهنگی یازینب توسط ارتش آزاد سوریه-منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1229