سکانس حمله به پایگاه 117 بسیج فیلم قلاده طلا تاریخ : پنجشنبه، 12 دي ماه ، 1392
موضوع : دانلود فیلم و کلیپ


 

چهارمین سالگرد حماسه بزرگ و فراموش نشدنی و تاریخی نُهم 9 دی ماه بهانه ای شد برای یادآوری غم و غصه و ظلم هایی که چند تن از آقایان سیاسی کشور به خاطر حُب ریاست و قدرت طلبی خود در حق ملت و مردم شریف ایران روا داشتند.

فیلم حمله اغتشاشگران و آشوبگران به پایگاه بسیج و دفاع جانانه و فداکاری و از جان گذشتگی بسیجیان برای جلوگیری از تصرف و تسخیر پایگاه به دست عوامل دشمن.

      سیاسی ترین فیلم تاریخ سینمای ایران

یکی از این غم و غصه ها حمله عده ای اراذل و اوباش و تعدادی از مردم عادی که تحت تحریک و تاثیر دروغ پردازی های دشمنان قرار گرفته بودند به همراه و پشتیبانی چند تن از نیروهای گروهک تروریستی مجاهدین خلق ( منافقین) به پایگاه 117 نیروی مقاومت بسیج ناحیه قدس....

ادامه مطلب را ببینید و بخوانیدیکی از این غم و غصه ها حمله عده ای اراذل و اوباش و تعدادی از مردم عادی که تحت تحریک و تاثیر دروغ پردازی های دشمنان قرار گرفته بودند به همراه و پشتیبانی چند تن از نیروهای گروهک تروریستی مجاهدین خلق ( منافقین) به پایگاه 117 نیروی مقاومت بسیج ناحیه قدس در ضلع شمال شرقی میدان آزادی تهران در روز 25 خرداد یعنی یک روز پس از انتخابات پرشکوه و پرشور ریاست جمهوری سال1388 رخ داد که نیروهای بسیجی با چنگ و دندان و با از جان گذشتگی و فداکاری مانع تسخیر و تصرف آشوبگران بر پایگاه می گردند و طی این یورش  تعدادی از بسیجیانی که فداکارانه و با گذشت از جان خویش زخمی و تعدادی از کسانی که مقابل این پایگاه به قصد تصرف و تسخیر این مکان تجمع کرده بودند زخمی و کشته شدند.

لازم به ذکر است که فیلم قلاده های طلا برای اولین بار قرار است که از رسانه ملی در روز های پنج شنبه مورخ 12 دی1392 و جمعه 13 دی ماه پخش شود.

پنج شنبه 12/9/1392 ساعت 22 از شبکه یک سیمای جمهوری اسلامی ایران

جمعه 13/9/1392 ساعت 21:30 از شبکه پنج ( شبکه تهران )

تصاویر واقعی و مستند از پایگاه 117 بسیج در روز 25 خردادسال1388

برای مشاهده تصاویر در ابعاد و اندازه واقعی بر روی آن ها کلیک کنید

.

.

.

.

آقای ابوالقاسم طالبی کارگردان سینما و تلویزیون همین واقعه و حمله عده ای اراذل و اوباش به پایگاه بسیج را در سیاسی ترین فیلم تاریح سینمای ایران به نام ( قلاده های طلا ) به تصویر کشیده است که تیم فنی سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه این قطعه کوتاه اما دیدنی را برای شما تهیه و در معرض دید و نمایش قرار داده است و می توانید به صورت آنلاین در کانال رسمی سایت بچه شیعه در شبکه اشتراک ویدئو ( آپارات ) مشاهده و دانلود نمایید.

 

حجم دانلود فایل از کانال سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه در سرویس اشتراک ویدئو ( آپارات ) : 20 مگابایت

مدت زمان سکانس حمله به پایگاه 117 بسیج : 9 دقیقه و 10 ثانیه

فُرمت فایل : mp4 قابل نمایش در اکثر گوشی های تلفن همراه و رایانه

           دانلود سکانس حمله به پایگاه 117 بسیج در فیلم قلاده های طلا

خبر مرتبط با این مطلب : ویژه نامه تصویری نُهم دی  ( کلیک در این قسمت )


دانلود فیلم حمله به پایگاه 117 بسیج توسط اغتشاشگران-فیلم حمله به پایگاه 117 بسیج در فیلم قلاده های طلا-تصاویر آتش زدن پایگاه بسیح توسط آشوبگران-عکس به آتش کشیدن پایگاه 117 بسیج در تهران به دست منافقین-عکس آتش زدن پایگاه بسیج در حوالی میدان آزادی تهران-فیلم قلاده های طلا-سکانس حمله به پایگاه 117 بسیج در فیلم قلاده های طلا-منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1247