طرف مقابل محمود کریمی اوباش نبودند...! تاریخ : سه شنبه، 17 دي ماه ، 1392
موضوع : اخبار رسمي


     

سخنگوی قوه قضاییه در خصوص تیراندازی مداح معروف تهرانی در بزرگراه شهید بابایی گفت:اصل مطلب درست است و بین فرد مورد اشاره و افراد دیگری، مسائلی پیش می آید و فرد یاد شده تیراندازی می کند. 

به گزارش پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه و به نقل از فارس: حجت الاسلام والمسلمین غلامحسین محسنی اژه ای روز دوشنبه در ادامه نشست خبری خود با بیان اینکه این پرونده درمرحله ابتدایی رسیدگی قرار دارد، گفت:بر این اساس نمی توان اظهار نظری کرد که میان آنها چه بوده و چرا منجر به تیراندازی شده است و اصل این که چند تیر شلیک شده تا زمانی که رسیدگی نشود، نمی توان اظهار نظر کرد.

دادستان کل کشور در پاسخ به این سوال که آیا طرف مقابل مداح تهرانی اراذل و اوباش بودند یا خیر؟ گفت: این که این افراد اراذل و اوباش باشند، تاکنون تأیید نشده است. وی همچنین در خصوص مجوز حمل سلاح ،گفت: می توان افراد را از طریق مراجع ذیصلاح و با ضوابط خاص مسلح کرد اما این که در مورد این فرد ضوابط رعایت شده یا خیر مشخص نیست.

سخنگوی قوه قضاییه با طرح این سوال که آیا هر کسی سلاح داشته باشد می تواند از آن استفاده کند؟،گفت: قطعا درمجوز حمل سلاحی که به افراد داده می شود چگونگی و شرایط استفاده از آن مشخص شده است و حتی نیروی انتظامی سلاح دارد و سلاح ابزار کارشان به شمار می رود این طور نیست که در هر جایی بتوانند تیراندازی کنند.

اژه ای اضافه کرد: درمجموع این اتفاق افتاده اما جزئیات آن مشخص نیست و طبق تحقیقات اولیه افراد طرف مقابل اراذل و اوباش نبودند و فردی که تیراندازی کرده مجوز حمل سلاح داشته اما به طور قطع حق تیراندازی در هرجایی را ندارد

موضوع مرتبط با این مطلب : { حمله اراذل و اوباش به مداح اهل بیت حاج محمود کریمی و ماجرای تیراندازی   کلیک در این قسمت }


سخنگوی قوه قضاییه در خصوص تیراندازی مداح معروف تهرانیمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1248