دانلود شناسنامه صوتی قاتل حضرت زهرا(س) تاریخ : شنبه، 21 دي ماه ، 1392
موضوع : دانلود مولودی صوتی


 

                            ( بسم رب المهدی)

       ( یا رب الزهرا،به حق الزهرا، اشف صدر الزهرا، به ظهور الحجه)

بی مقدمه: { هر کسی هر فکری می خواهد در مورد ما بکند مجاز است، هر کسی هر برچسبی از قبیل : منافق، عناصر دست استکبار، عناصر آموزش دیده توسط صهیونیست ها، عوامل اجیر شده توسط انگلیسی ها جهت ایجاد تفرقه، اعضای فرقه وهابیت، افراط گرا، متحجر، و.... می خواهد به ما بزند مجاز است، و اگر ما را تیکه تیکه بکنند می گوییم علی ولی الله}

نهم ربیع الاول بر تمامی شیعیان با غیرت مبارکباد

شعار گروه و سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه از زمان تأسیس تا کنون این بوده و انشالله خواهد بود:

ما یار دشمنان پیغمبر نمی شویم// هرگز جدا ز دامن حیدر نمی شویم

به ما مگویید که شیعه و سنی برادرند// ما بی خیال سیلی زهرا نمی شویم 

نُهم ربیه الاول هر سال سالروز به جهنم واصل شدن قاتل دختر و پاره تن پیامبر، خانم حضرت زهرا(س) توسط بچه شیعه ایرانی ، فیروز ملقب به ابو لوءلوء که دل امام زمان خود را یعنی حضرت علی(ع) و همچنین شیعیان را شاد ساخته است.

وجود نازنین قطب عالم امکان حضرت مهدی(عج) می فرمایند : {هیچ چیز به اندازه لعن بر قاتلین مادرم زهرا دل مرا شاد نمی سازد.}

و معتقد هستیم هیچ تفاوتی بین قاتل خانم حضرت زهرا و قاتل امام حسین نیست و نباید بین قاتلین مادر اهل بیت با دیگر قاتلین اهل بیت تفاوت قائل شد.

فراموش نکنیم که وحدتی که الان از سال1388 شمسی تا به امروز مطرح شده یک وحدت سیاسی است نه وحدت دینی و مذهبی

عده ای ما را مورد سرزنش قرار می دهند و برچسب ضد ولایت و ضد رهبری به ما می زنند و ما این را خدمت این عده عرض می کنیم که اگر به ولایتمداری باشد ما ها از تمامی شما ها جلوتر هستیم و به قول معروف 6آتیشه هستیم و جانمان را هم در راه ولایت و رهبری می دهیم ولی این یک مورد  که باید خود را با عده ای که منکر ولایت علی(ع) هستند برادر بدانیم را نمی توانیم به خود بقبولانیم.

و حالا یک عیدی برای شما عزیزان و محبان علی(ع) جهت دانلود با فُرمت صوتی به مناسبت همین روز در این مطلب قرار دادیم که تقدیم و پیشکش می کنیم به محضر شما شیعیان با غیرت:

گرچه یکایک شما کاربران و عزیزان از تاریخچه قاتل خانم حضرت زهرا و کسی که خلافت امیرالمومنین علی(ع) را غصب نمود آگاه هستید ولی این فایل صوتی را برای کسانی قرار داده ایم که هنوز آگاهی ندارند و قاتل دختر پیامبر را نمی شناسند.

نام فُرمت : mp3 کیفیت مناسب

مدت زمان فایل : 9 دقیقه

حجم دانلود فایل : 3700 کیلو بایت

محتوای فایل : تاریخچه صوتی عمر ابن خطاب از بدو تولد و چگونگی تولدش + مولودی شاد نهم ربیع الاول

توجه توجه << فایل به صورت زیپ zip می باشد پس از دریافت و ذخیره آن در رایانه خود بر روی فایل راست کلیک کرده و گزینه Extract files را انتخاب نموده و فایل را از حالت زیپ خارج نمایید>>

پسوورد فایل جهت باز نمودن پوشه: www.bacheshie.ir با حروف کوچک انگلیسی

               دانلود تاریخچه و چگونگی تولد عمر ابن خطاب + مولودی شاد نهم ربیع الاول


دانلود مولودی نهم ربیع الاول،دانلود شناسنامه صوتی عمر ابن خطاب،دانلود فایل صوتی مولودی به جهنم واصل شدن قاتل خانم حضرت زهرا-ویژه نامه نهم ربیع الاول،دانلود فایل صوتی عیدالزهرا،فیروز شیعه ایرانی،ابو لوءلوء شیعه ایرانی،به جهنم واصل شدن قاتل حضرت زهرا به دست شیعه ایرانی،مولودی عیدالزهرا با فرمت صوتیمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1251