حجت الاسلام علی خلیلی به شهادت رسید... تاریخ : دوشنبه، 4 فروردين ماه ، 1393
موضوع : اخبار رسمي


خبر فوری:

حجت الاسلام والمسلمین علی خلیلی طلبه ای که در 25 تیرماه سال1390 در یکی از محلات شرق تهران توسط اراذل و اوباش مورد حمله قرار گرفت و از ناحیه گردن به شدت مجروح گردید پس از سه سال تحمل درد و رنج و دست و پنجه نرم کردن با بیماری دعوت حق را لبیک گفت و به آغوش ارباب بی کفن خود حضرت ابا عبدالله الحسین پرکشید.

           حجت الاسلام علی خلیلی به شهادت رسید

خطاب به ریاست محترم قوه قضاییه حضرت آیت ا... آملی لاریجانی :  ضارب طلبه علی خلیلی باید اعدام گردد.

زمان و مکان تشییع پیکر شهید علی خلیلی از سوی خانواده وی اعلام گشت

ادامه مطلب را بخوانید۲۵ تیر ماه سال ۱۳۹۰ حادثه‌ای دردناک در یکی از محلات شرق تهران رقم خورد.

در این حادثه جوان ۱۹ ساله‌ای به نام علی خلیلی در حین بازگشت از هیئت در حالی که همراه چند نفر از شاگردان یک مدرسه بود به واسطه امر به معروف و نهی از منکر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

خلیلی توسط یک نفر از افراد شرور منطقه از ناحیه گردن و قسمت شاهرگ دچار جراحت شد و بیش از ۱۵ دقیقه در خون خود می‌غلتید.

در این حادثه تعدادی از مراکز اورژانس بیمارستانی از پذیرش علی خلیلی امتناع کردند تا اینکه یکی از بیمارستان‌های خصوصی در ازای واریز مبلغ ۶ میلیون تومان حاضر به پذیرش وی شد.

حجت الاسلام والمسلمین علی خلیلی به شهادت رسید

سرانجام علی خلیلی که به دلیل شدت خونریزی به حالت اغما رفته بود بستری شد اما پزشکان امید زیادی به مداوای وی نداشتند.

علی خلیلی پس از مرخص شدن از بیمارستان در منزل بستری شد اما هر از گاهی به دلیل مشکلات ناشی از حادثه رخ داده به بیمارستان منتقل شده و بستری می شد.

به گزارش سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی صراط : وی بهمن ماه امسال نیز مجدداً در بیمارستان بستری شد و پس از یک ماه به خانه منتقل شد اما سرانجام دیروز عصر در شامگاه یکشنبه مورخ 3 فروردین1393 و در بیمارستان بعثت دعوت حق را لبیک گفته و جان به جان آفرین تسلیم کرد و به دیدار اباعبدالله الحسین و یارانش شتافت.
 پیش از این اعلام شده بود که ضارب وی تنها حکم سه سال زندان دریافت کرده و با قرار ئثیقه در شرف آزادی است!

پیکر شهید ناهی از منکر حجت الاسلام علی خلیلی فردا سه شنبه 5 فروردین ساعت 11 از مقابل مسجد النبی نارمک پس از اقامه نماز توسط آیت‌الله صدیقی به سمت قطعه شهدای بهشت زهرا تشییع می شود.


علی خلیلی به فیض شهادت نائل آمد-حجت الاسلام والمسلمین علی خلیلی درگذشت-طلبه امر به معروف کننده علی خلیلی به شهادت رسیدمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1278