موج ضد ایرانی و ضد شیعی در اینستاگرام تاریخ : سه شنبه، 18 فروردين ماه ، 1394
موضوع : گزارشات تصویری


موج رسانه ای ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ضد مذهب شیعه،در شبکه های اجتماعی موبایلی...!
بعد از تجاوز رژیم سگ وهابی عربستان سعودی به کشور یمن در شبکه های اجتماعی فضای مجازی خصوصا شبکه اجتماعی موبایلی ( اینستاگرام) موجی ضد ایرانی و ضد شیعه از سوی کاربران سگ وهابی عربستان به راه افتاده است تعداد این مطالب و صفحات به ده ها هزار می رسد که لحظه به لحظه نیز در حال افزایش می باشد.

  
از تمامی بچه شیعه های حضرت حیدر کرار امیر المومنین علی ابن ابی طالب تقاضا می شود که به کمپین مقابله با موج ضد ایرانی و ضد شیعی بپیوندند.
اللهم العن آل سعود
الموت آل سعود
اللهم العن محمد ابن عبدالوهاب
الموت آل خلیفه
ادامه مطلب را ببینید و بخوانید
به گزارش خبرنگار رصدگر سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه : بعد از تجاوز رژیم سگ وهابی عربستان سعودی به کشور یمن و کشتار بیرحمانه و ناجوانمردانه زنان،کودکان،دختران و مردم یمن توسط هواپیماهای جنگنده عربستان موجی ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ضد فرهنگ و مذهب ناب شیعه در شبکه های اجتماعی خصوصا شبکه اجتماعی اینستاگرام از سوی کاربران سگ وهابی زناء زاده سعودی به راه افتاده است که لحظه به لحظه نیز این موج در حال افزایش می باشد.
کاربران وهابی مطالب خود را با هشتگ (عاصفه _الحزم) درون اینستاگرام انتشار می دهند در حالی که تعداد مطالب مقابله با این موج بسیار کمتر می باشد و لازم  به ذکر است که از روز گذشته مسئولین عربستانی نیز همراه و همگام با کاربران عربستانی
به این موج ضد ایرانی و ضد شیعه پیوسته اند. لذا شیعیانی که در این شبکه اجتماعی موبایلی عضو هستید می توانید با انتشار مطالب خود علیه رژیم سگ وهابی آل سعود و هشتگ ( عاصفه_الحزم) و اطلاع رسانی در این مورد به مقابله با این موج ضد ایرانی بپردازید.
پیشاپیش از انتشار تصاویر موج ضد نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ضد شیعه توسط کاربران و مسئولین عربستانی پوزش می طلبیم و عذرخواهی می نماییم باشد که به غیرت یکایک ما بر بخورد و از خواب غفلتی که در آن هستیم بیدار شویم و ببینیم که دنیا چگونه دست به دست یکدیگر داده اند تا پرچم و بیرق سرخ حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) را به زیر بکشند و نام علی(ع) را از سر زبان ها حذف کنند و به قول معروف طومار شیعه را در هم بپیچند.
حرف ما یک کلام است : ( به والله العظیم سوگند که اگر رهبرمان امر کند و دستور جهاد بدهد سر از پا نمی شناسیم و در کمترین و سریعترین زمان ممکن خودمان را بر بالای سر این سگ وهابیون می رسانیم و دنیا را در جلوی چشمانشان تیره و تار خواهیم کرد و شهر و مملکتشان را از خون های نجس و کثیف این موجودات پُر خواهیم ساخت و کلام آخر اینکه ( رهبری جمهوری اسلامی ایران که پرچمدار شیعه در عصر غیبت حجت خداوند محسوب می شود هم اکنون تنها است و نیاز به پشتیبانی و حمایت دارد)
آقا جان از تو به ما یک اشاره از ما به تو جان دادن.
        
...
        
...
       
...
       
...
       
...
     
...
      
...
       
...
       
...
     
...
      
...
     
...
     


منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1494