تهدید سید حسن نصرالله به ترور تاریخ : يكشنبه، 1 شهريور ماه ، 1394
موضوع : اخبار رسمي


یک مقام اماراتی سید حسن نصرالله را به ترور تهدید کرد

معاون رئیس‌پلیس دبی در جدیدترین اظهارنظر علیه حزب‌الله و مقاومت، دبیر کل حزب‌الله لبنان را به ترور تهدید کرد.


«ضاحی خلفان» معاون رئیس پلیس دبی در امارات عربی متحده که تقریبا درباره هر موضوعی در منطقه اظهارنظر می‌کند، امروز دبیر کل حزب الله را به ترور تهدید کرد.

ادامه مطلب را بخوانیدبه گزارش سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه : خلفان در صفحه توئیتر خود سید حسن نصرالله را آماج هجمه لفظی خود قرار داد و با نسبت دادن اتهاماتی گفت: نصرالله با تنفر اهل سنت بزرگ شده است.

این مقام اماراتی در ادامه با با توهین به سید حسن نصرالله، ادعا کرد که وی برای دریافت کمک‌های مالی ایران فعالیت میکند و افزود، افتخار می‌کند، قبل از اینکه تشیعی به وجود آید، خودش [خلفان] سنی بوده است و گفت: شوخی کرده‌ام اگر بگویم که [سید] حسن نصرالله بیش از ما رسول الله و آل بیته الاطهار را دوست دارد.

وی در ادامه حزب‌الله و سید حسن نصرالله را به انبار کردن مواد منفجره در کشورهای عربی متهم کرد و با تهدید وی به ترور نوشت: نصرالله مواد منفجره و سلاح و مهمات و بمب در کشورهای خلیج [فارس] انبار می‌کند. اگر کشورهای عربی بخواهند او را ترور کنند، تمامش می‌کردند. اما این از اخلاق ما نیست [!].

این توییت‌های خلفان بدون واکنش نماند. یک کاربر به نام «Rafe Hasan» با اشاره به شهادت یکی از نیروهای القسام شاخه نظامی حماس در امارات در پاسخ خلفان نوشت: [اگر ترور از اخلاق شما نیست پس] چه کسی المبحوح را به شهادت رساند؟

«عبدالله الفتینی» دیگر کاربر عربی خطاب به خلفان گفت: آه.. اولین بار است که می‌بینم شوخ‌طبعی می‌کنی. جوک می‌گویی. شما با افراد و اشخاص کار ندارید زیرا از اخلاقتان نیست؛ شما کل یک کشور را نابود می‌کنید، مثل سوریه، لیبی، یمن و عراق را.

فرد دیگری با نام کاربری «سالم الرحبی» نوشت: اگر شما می‌توانید [او را ترور کنید] پس چرا رهبر حوثی‌ها در یمن را ترور نمی‌کنید و نشستید و زنان و کودکان بی‌گناه یمن را بمباران می‌کنید؟

منبع : فارس

 


سید_حسن_نصرالله،ترور حسن نصراللهمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1571