رهبر جیش المختار مسئول حمله به منافقین تاریخ : جمعه، 8 آبان ماه ، 1394
موضوع : اخبار رسمي


رهبر یک گروه مسلح شیعه عراقی تحت عنوان (جیش المختار) عملیات دیروز در اردوگاه لیبرتی را که منجر به کشته و زخمی شدن بیش از 200 عضو منافقین شد را بر عهده گرفت.
     
ادامه مطلب را بخوانید


به گزارش سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه : وثیق البطاط افزود: این گروه که متشکل از خانواده‌های قربانیان انتفاضه شعبانیه است، بارها به سران گروهک منافقین اعلام کرده بود که باید هر چه سریعتر خاک عراق را ترک کنند اما آنها علیرغم تسهیلات در نظر گرفته شده از سوی کشورهای اروپایی و آمریکایی اصرار بر اشغال بخشی از خاک ما را دارند که این موضوع ما را ناچار به واکنش کرده است.

رهبر جیش المختار به سران گروهک تروریستی منافقین هشدار داد که اگر هر چه سریعتر خاک عراق را ترک نکنند احتمال تکرار اینگونه عملیات‌ها وجود دارد.

به گزارش فارس، روز گذشته در یک عملیات خمپاره‌ای بیش از 25 عضو گروه ترویستی منافقین کشته و 200 نفر از آنها زخمی شدند که حال برخی از آنها وخیم است.

حسین ابریشمچی برادر مهدی ابریشمچی از کشته شدگان این عملیات است.

سران گروهک تروریستی منافقین علیرغم آمادگی برخی کشورهای غربی و آلبانی برای پذیرش اعضا همچنان اصرار بر ماندن در خاک عراق دارند زیرا ادامه حیات خود را منوط به این حضور تلقی می‌کنند.

منبع : فارس


مجاهدین خلق-منافقین-پادگان اشرف-لیبرتی-ابریشمچی-فرقه رجوی-بغداد-جیش المختارمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1767