نمی‌شود شام را با معاویه خورد تاریخ : سه شنبه، 12 آبان ماه ، 1394
موضوع : اخبار رسمي


نمی‌شود شام را با معاویه خورد و نماز را با علی خواند / انقلابیون در برابر یزیدهای زمان ایستادگی کنند

فرمانده سپاه عاشورا گفت: انقلابیون واقعی باید در برابر یزیدیان زمان ایستادگی کنند، نمی‌شود شام را با معاویه خورد و نماز را با علی خواند، تمجید از حق و باطل نفاقی است که برخی دچار آن شده‌اند.

       

ادامه مطلب را بخوانیدبه گزارش سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه: سردار غلام‌عسگر کریمیان امشب در مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج اصحاب رسانه آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در شرایط خاصی قرار دارد، اظهار داشت: در شرایط پیچ تاریخی و گذار قرار داریم و هر تصمیمی برای آتیه ایران اسلامی تاثیرگذار خواهد بود و در مراحل مختلف وقوع، ثبوت و صدور دشمنان تلاش داشتند تا مانعی برای انقلاب اسلامی باشند.

وی ادامه داد: انقلاب اسلامی ایران در برابر اسلام آمریکایی ایستاد و توطئه‌های مختلفی علیه کشورمان صورت گرفت که هر یک از این توطئه‌ها می‌توانست کشور را از پای در آورد و این ایستادگی بنا به دلایل مختلفی رخ داده و در حال حاضر تلاش‌هایی در فضای مجازی صورت می‌گیرد تا آرمان‌های امام راحل مخدوش شود.

کریمیان عنوان کرد: برخی از افراد در فضای رسانه‌ای به دنبال جریان سازی هستند و می‌گویند اصول امام خمینی(ره) در حال خدشه‌دار شدن است، این افراد اصلا به اصول امام اعتقادی ندارند و تنها سنگ امام راحل را به سینه می‌زنند، در اظهارات آنان نقل قول‌های یک سویه صورت می‌گیرد و هیچکدام طبق سند نیست. تاکنون این افراد براساس برهان و دلیل حرفی نزده‌اند و ادعاهای بی‌منطق‌شان کذب محض است.

فرمانده سپاه عاشورا اثبات اسلام ناب محمدی و نفی اسلام آمریکایی را از اصول مدنظر امام راحل دانست و گفت: اسلام آمریکایی خواسته‌ی مرفهین بی‌درد و به ظاهر روشنفکران است اما اسلام محمدی ناشی از فرهنگ عاشورا است، این اسلام در برابر یزیدیان زمان ایستاده است و با سلطه و استکبار مبارزه می‌کند.

فرمانده سپاه عاشورا گفت: اولین مبنای فکری بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی مطرح کردن اسلام ناب در برابر اسلام آمریکایی بود و اعتماد به خدا و بی‌اعتمادی به شرق و غرب دومین اصل اعتقادی ایشان بود.

وی در ادامه سخنان خود بیان کرد: اعتقاد به اراده مردمی و بی‌توجهی به اراده‌های دیگر اصل سوم تفکر امام بود و در تمام سال‌های گذشته این جریان را مشاهده کردیم که اساس مردم بوده‌اند و ایشان در بیانات مختلف بر این اصل تاکید کرده‌اند.

وی تصریح کرد: حمایت از محرومان و مخالفت با خوی کاخ‌نشینی از دیگر خصوصیات اصل امام امت بود و در این میان فرهنگ عاشورایی همواره نجات بخش جامعه ما بوده است و مخالفت با قلدران جهانی از دیگر اصول امام بود.

فرمانده سپاه عاشورا با انتقاد از کسانی که ادعای پیرو امام راحل بودن را دارند گفت: تبعیت از اصول امام باید با عمل همراه باشد.

وی تاکید کرد: انقلابیون واقعی باید در برابر یزیدیان زمان ایستادگی کنند، نمی‌شود شام را با معاویه خورد و نماز را با علی خواند، تمجید از حق و باطل نفاقی است که برخی دچار آن شده‌اند. کسانی که دم از انقلاب می‌زنند باید مشخص کنند در کجا قرار دارند و طرفدار چه کسی هستند.

کریمیان بیان داشت: اگر راه‌های نفوذ را باز بگذاریم و استقلال کشور زیر سوال برود آن زمان اصول امام راحل زیرپا خواهد رفت، آیا جوانان سال 57 برای آزادی‌های ظاهری و غربی انقلاب کردند یا برای آزادی از استکبار و سلطه غرب؟ جوانان برای آزادی‌های فردی در زندان‌ها شکنجه نمی‌شدند.

وی با بیان اینکه حفظ استقلال از اصول امام بود گفت: مردم ایران در زمان انقلاب شعار آزادی را سر دادند اما این شعار آزادی فردی غربی نبود و تکیه بر وحدت ملی آخرین اصل تفکر امام بود تا در سایه منافع ملی انسجام صورت گیرد.

کریمیان خاطر نشان کرد: نقطه قوت کشورمان وحدت ملی است که دشمن از طرق مختلف به دنبال دو قطبی کردن ملت ایران است و رهبر معظم انقلاب بر این امر تاکید دارند که باید مراقب تفرقه افکنی دشمنان به بهانه‌های مختلف بود و در این میان رسانه‌های منسوب به بسیج باید جریان‌ساز و روشنگر باشند.

وی اظهار کرد: بسیج وارد جریانی نخواهد شد بلکه دیگران باید در جریان بسیج وارد شوند و متعلق دانستن بسیج به جریانی خاص ظلم به این جریان است و هر زمان که لازم باشد بسیج در میدان حاضر خواهد شد.

در این مراسم فرمانده سپاه عاشورا با تقدیر از خدمات سه ساله مختار خوش‌پیمان در بسیج رسانه استان مسعود نقیب را به عنوان مسئول بسیج رسانه آذربایجان‌شرقی معرفی کرد.

منبع : فارس


فرمانده سپاه عاشورا-سپاه پاسداران-معاویه-علی(ع)منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1778