حمله تروریستی در محور ایرانشهر چابهار تاریخ : پنجشنبه، 14 آبان ماه ، 1394
موضوع : اخبار رسمي


حمله تروریستی به ماموران مرزبانی نیروی انتظامی در مسیر ایرانشهر به چابهار!
زاهدان-نماینده اهل سنت مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی در واکنش به کار گذاشتن تله انفجاری در مسیر تردد نیروهای مرزبانی درمحور ایرانشهر-چابهار گفت: ایجاد ناامنی خواست دشمن است.
       
ادامه مطلب را بخوانید


به گزارش سایت فرهنگی مذهبی بچه شیعه: یعقوب جدگال ضمن محکوم کردن اقدام روز گذشته اشرار  که با ایجاد تله انفجاری در مسیر تردد نیروهای جان بر کف مرزبانی در محور ایرانشهر-چابهار منجر به وارد کردن خسارت جزئی و مالی شدند اظهار داشت: آمریکا بارها و بارها طی چند سال اخیر با اجیر کردن نیروهای خود فروخته در صدد نشانه رفتن وحدت ملی در درون دیار مرزنشین سیستان و بلوچستان که بصیرت و آگاهی مردم سدی در برابر آنان است اما غافل از اینست که وحدت مردم این منطقه با تله انفجاری خدشه دار نمی شود.

وی افزود: انفجار تله انفجاری در مسیر تردد نیروی های مرزبانی اوج زبونی دشمن را نشان می دهد که از هر راهی برای ضربه زدن به آرمان نظام جمهوری اسلامی ایران تلاش می کند، اما غافل از آن است که مقاومت و ایستادگی مردمان ایران زمین امری ثابت شده است.

نماینده مردم چابهار، کنارک و نیکشهر بیان کرد: انجام این اقدام تروریستی آن هم در روزی که سراسر ایران روز استکبار ستیزی را گرامی داشته بود، نشان دهنده دست و پا زدن دشمن برای مطرح بودن در صحنه است که حادثه عصر امروز محور ایرانشهر به چابهار خود گواهی بر این ادعا است.

وی ایجاد ناامنی در سیستان و بلوچستان را خواست دشمنان انقلاب دانست و گفت: طی ۳۶ سال گذشته بارها و بارها اشرار و تروریست ها به منظور تحت شعاع قرار دادن امنیت ملی ایران این خطه را در نظر گرفته اند اما همواره با هوشیاری و بصیرت مردم و معتمدان با شکست روبرو شدند.

جدگال تاکید کرد: مسئولان همچنین در زمینه تخصیص بودجه لازم برای انسداد مرز در جنوب استان نیز اهتمام بیشتری به خرج دهند تا بیش از این شاهد اتفاق های تلخ نباشیم.

وی افزود: باید تمامی رفت آمد ها در مرز با نظارت دقیق انجام شود تا دیگر افراد به راحتی نتوانند از حیات خلوت خود وارد کشور شده و دست به این اقدامات کور بزنند.

جدگال خطاب به دشمنان اظهار داشت: بدانید وحدت شیعه و سنی در دیار سیستان و بلوچستان یا این اقدام های کور تحت شعاع قرار نمی گیرد و مردم با همدلی در برابر توطئه های آنان ایستاده اند.

خودروی نیروی انتظامی عصر روز گذشته در مسیر ایرانشهر- سرباز حد فاصل روستای گورناک و مچکور در حال حرکت بود که ناگهان شی انفجاری کنار جاده منفجر و باعث انحراف این خودرو شد.

گفتنی است در این حادثه به هیچ یک از ماموران انتظامی آسیبی وارد نشد و این اقدام تروریستی تنها منجر به وارد آمدن خسارات مالی به این خودروی نظامی شد.

منبع : مهر


حمله تروریستی-چابهار-ایرانشهر-حمله به نیروهای مرزبانیمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=1791