برخورد با بدحجابي مطالبه ملی مردم است تاریخ : جمعه، 7 خرداد ماه ، 1389
موضوع : اخبار رسمي


برخورد با بدحجابي مطالبه ملی مردم است

استان ها:جانشين فرماندهي سپاه قدس گيلان، برخورد با بدحجابي را مطالبه ملی مردم ایران دانست. به گزارش خبرگزاری شبستان از گیلان سردار نظرعلی علیزاده، در سخنان پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان مرزی آستارا اظهار داشت: فساد و بدحجابی از راه های دشمن برای ضربه زدن به فرهنگ دینی و مذهبی جوامع اسلامی است.

وی در ادامه با بیان اینکه برخورد با مفاسد اجتماعی و بدحجابی مطالبه ملی مردم ایران است، تاکید کرد: بدحجابی یک پدیده ناهنجار برگرفته از فرهنگ غربی است که مقابله با آن نیاز به برخورد قانونی برگرفته از فرهنگ اسلامی دارد.

علیزاده اضافه كرد: جنگ نرم، جنگی خاموش لقب گرفته که بیداری امت های اسلامی با تمسک به ریسمان الهی و وحدت و همدلی راه مقابله با این تهاجم است.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان فراهم آوردن امکانات آرایشی و رواج مد در جامعه ایرانی توسط دشمنان را یکی از دیگر راه های تهاجم نرم دشمن برای تضعیف پایه های دینی و مذهبی کشور عنوان و بیان داشت: پیوند دادن مردم با پوشش مناسب اسلامی در مراکز فرهنگی مانند دانشگاه و مدارس باید در اولویت قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه فرهنگ ایرانی با پوشش اسلامی گره خورده است، یادآور شد: امنیت امروز کشور به برکت خون شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است و ما باید در ادامه راه آن عزیزان از هدف والای انقلاب یعنی پاسداشت مکارم اخلاقی و در صدر همه حجاب پاسداری کنیم.

این مقام مسئول ادامه داد: برخورد با بدحجابی در جامعه به عنوان یک قانون برگرفته از متن اسلام باید اجرایی شود.

سردار علیزاده در بخش پایانی سخنان خود کوتاهی کردن در مقابله با جنگ نرم دشمن را خطرناک توصیف و تصریح کرد: بسیج همگانی مردم و مسئولین در مقابله با این تهاجم و آگاه سازی نوجوانان و جوانان از نتایج شوم این جنگ، یکی از راهکارهای مقابله با جنگ نرم است.


منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=204