بازگرداندن بريده ها؛ آخرين برنامه شكست خورد تاریخ : پنجشنبه، 31 تير ماه ، 1389
موضوع : اخبار رسمي


فتنه گران كه اين روزها در گير دعواي حاميان موسوي و كروبي و خاتمي هستند ، كميته اي براي بازگرداندن بريده هاي بايكوت شده جريان فتنه به فعاليت هاي قبلي تشكيل داده اند.

 مديريت اين كميته را اعضاي سازمان را شروع مجاهدين انقلاب بر عهده گرفته اند. بخشي از همت اين جريان نيز صرف تلاش براي تغيير نظر آيت الله لاريجاني رئيس قوه قضائيه در باره موضوع وقف دانشگاه آزاد از طريق تشكيل كميته اي متشكل از برخي از افراد نزديك به خود در دانشگاه مفيد قم و .... شده است. برخي اخبار به برگزاري جلسه اي به همين منظور در دفتر آيت الله موسوي اردبيلي در جماران و حضور افرادي مثل كروبي ، موسوي ، خاتمي در كنار آقايان هاشمي رفسنجاني و سيد حسن خميني در اين جلسه اشاره دارد.

در ادامه دعواي باند هاي موسوي و خاتمي با يكديگر زهرا رهنورد،  همسر موسوي در واكنش به انتقاد اخير خاتمي از او و همسرش،  از ميرحسين موسوي خواسته است همان گونه كه تا اين جا رهبري جنبش را بر عهده داشته از اين به بعد هم بدون اتكا به آدم هاي ساز شكار و... اين رسالت (؟) را تا انتها ادامه دهد. حاميان خاتمي هم اين اظهارات را بي حرمتي به خاتمي دانسته و مشكل اصلي را در رفتار موسوي كه اجازه اين بي‌حرمتي‌ها را به همسرش مي دهد ،  قلمداد كرده اند.  همچنين احمد رضا دستغيب يكي از نمايندگان دوم خردادي مجلس كناره گيري خاتمي به نفع موسوي در انتخابات گذشته را يك اشتباه بزرگ توصيف كرده است. براي پوشاندن اين دعواها اقداماتي از سوي مسئولان فتنه صورت مي گيرد. كروبي در ديدار خانواده زندانيان فتنه، رفتار جمهوري اسلامي با آنان را بدتر از رفتار رژيم شاه دانست. اين موضعگيري پس از حمايت فرح و رضا همسر و فرزند شاه معدوم،  داريوش همايون وزير اطلاعات رژيم شاه و شماري ديگر از سلطنت طلبان از موسوي و كروبي نشانه اي از قدرشناسي كروبي نسبت به عوامل رژيم ديكتاتوري پهلوي به شمار مي رود. در همين حال يوسف صانعي كه چندي پيش عدم صلاحيت مرجعيت وي از سوي جامعه مدرسين حوزه علميه قم احراز شد، در حكم عجيبي اجازه استفاده خانواده زندانيان فتنه گر از سهم امام را صادر كرد . وي البته تلاش كرد كه فرزند منتظري را نيز براي استفاده از وجوهات به جا مانده از دوران پدرش در اين جهت استفاده كند اما با مخالفت احمد منتظري مواجه شد. و بالاخره اين كه بني صدر از  پاريس پيغام داده است كه تا زماني كه نهادهايي مثل سپاه ، نماز‌جمعه ، بنياد شهيد و ... در ايران وجود دارد نمي توان آسيبي به نظام وارد كرد.


منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=309