انتقال منافقين به ارتفاعات مرزي ايران تاریخ : پنجشنبه، 31 تير ماه ، 1389
موضوع : اخبار رسمي


فازجديد حمايت آمريكا از تروريست ها:
انتقال منافقين به ارتفاعات مرزي ايران


مقامات كاخ سفيد طي پيامي از شورشيان پ.ك.ك خواسته اند تا اجازه دهند اعضاي گروهك منافقين در كوه هاي قنديل واقع در مرز ايران مستقر شوند.

همزمان با نزديك شدن زمان خروج نظاميان آمريكايي از خاك عراق و تصميم قاطع دولت اين كشور براي دستگيري و اخراج اعضاي گروهك منافقين از عراق، مقامات آمريكايي از هم اكنون به تكاپو افتاده اند تا قبل از خروج خود، گروهك تروريستي منافقين را در كوههاي هم مرز با ايران مستقر كنند.

منبعي موثق از شوراي رهبري  پ .ك. ك اظهار داشت: روز شنبه پيامي از طرف مقامات كاخ سفيد به شوراي رهبري شورشيان پ.ك.ك ارسال شده كه در اين پيام از مقامات پ.ك.ك خواسته شده، اجازه دهند اعضاي گروهك منافقين در كوه هاي قنديل واقع در مرز ايران مستقر شوند. وي در پاسخ به اين سؤال كه مقامات آمريكايي در مقابل، چه چيزي را به شما پيشنهاد كرده اند؟ گفت: آنها به ما قول داده اند كه در صورت قبول اين شرط، حملات ارتش تركيه عليه ما را متوقف خواهند كرد. اين مقام بلند پايه شوراي رهبري شورشيان پ.ك.ك با بيان اينكه هم اكنون اين پيشنهاد در حال بررسي است به پاسخ اين نيروها به درخواست مقامات آمريكايي اشاره اي نكرد. سلسله كوه هاي قنديل مناطق صعب العبوري هستند كه هم اكنون محل استقرار شورشيان پ.ك.ك و گروهك تروريستي پژاك است. اين مناطق هم مرز با ايران و تركيه است.


منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=313