شكست دشمن در قم و تخطئه شور عاشقانه مردم! : تاریخ : يكشنبه، 2 آبان ماه ، 1389
موضوع : اخبار رسمي


شكست دشمن در قم و تخطئه شور عاشقانه مردم!


ديروز تمامي نقشه هاي رسانه هاي دشمن درباره سفر ولي امر مسلمين به قم نقش بر آب شد. اين شهر مقدس، عظيم ترين حضور مردمي تاريخ خود را به رخ دشمن كشيد و مراجع و عالمان برجسته جهان تشيع به استقبال رهبر معظم انقلاب آمدند.

 حضرت آيت ا... نوري همداني گفته بود كه اگر مسئولان امنيتي اجازه بدهند دوست دارد كه در محل « عوارضي » قم به استقبال معظم له برود. او و نيز ديگر مراجع معظم تقليد مثل آيت ا... جوادي آملي، آيت ا... علوي گرگاني و ... در همان اولين ساعات حضور رهبر معظم انقلاب در دفتر معظم له حضور يافتند و با ايشان ديدار كردند.

بدين ترتيب چاره اي جز تخطئه شوق و شور عاشقانه مردم در استقبال از رهبر معظم انقلاب و مقايسه احمقانه با آن جشن هاي 2500 ساله شاهنشاهي برای رسانه فراريان جريان فتنه باقي نماند. از داخل كشور هم يكي از عناصر نزديك به باند مهدي هاشمي و تشكل فتنه گران در قم (موسوم به مجمع محققين) به نام فاضل ميبدي، پياده راه رفتن مردم در ركاب رهبر معظم انقلاب رابر خلاف سيره اميرالمومنين (ع) دانست. اين در حالي است كه همين فرد 18 روز قبل در مصاحبه با راديو صهيونيستي زمانه با تأكيد بر اين كه "سياست بايد از مذهب جدا باشد و سياست ورزی يك امر كاملاً عرفي است و امر شرعي نيست" گفته بود:" اگر شما بخواهيد عقايد مذهبي را در مسائل سياسي دخالت بدهيد ممكن است اين اعتقادات مورد باور ديگران نباشد."(!)


منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=487