تصاویر بازی دوستانه احمدی‌نژاد و مورالس ب تاریخ : پنجشنبه، 6 آبان ماه ، 1389
موضوع : اخبار رسمي


محمود احمدی نژاد رئیس‌جمهور كشورمان در حاشیه بازی دوستانه فوتبال با حضور رئیس جمهور بولیوی به سعیدلو كارت قرمز نشان داد.
 

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری فارس، بازی دوستانه فوتبال با حضور محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور كشورمان و مورالس رئیس‌جمهور بولیوی با نتیجه 8 بر 6 به نفع تیمی كه رؤسای جمهور ایران و بولیوی در آن حضور داشتند پایان یافت.

در تیم سفیدپوش که روسای جمهور دو کشور حضور داشتند، پس از تساوی 4 بر 4 در دوازده دقیقه بازی، در ضربات پنالتی تیم سفیدپوش با نتیجه 8 بر 6 بر تیم قرمز پوش که تعدادی از بازیکنان تیم ملی در آن حضور داشتند، غلبه کرد.

کریم باقری از تیم سفیدپوش در جریان بازی جای خود را به علی سعیدلو رییس سازمان تربیت بدنی کشورمان داد و در اواخر بازی نیز احمدی‌نژاد جای خود را با کریم باقری عوض کرد.

به گزارش ایسنا، در جریان این بازی هشت گل رد و بدل شد که از تیم سفیدپوش یک گل توسط احمدی‌نژاد،‌ یک گل توسط مورالس، یک گل توسط کریم باقری و یک گل نیز توسط فرهاد مجیدی زده شد. همچنین در جریان زدن پنالتی‌ها نیز داور به دروازه‌بان تیم سفیدپوش اخطار داد که منجر به تکرار ضربه پنالتی شد. احمدی‌نژاد نیز یکی از ضربات پنالتی را به گل تبدیل کرد که تماشاچیان با فریادهای دکتر بزن تو گل، از وی حمایت کردند.

پس از اتمام بازی احمدی‌نژاد و مورالس در دور سالن سرپوشیده به حرکت درآمدند و با تماشاچیان دست دادند. پس از آن در وسط زمین ضمن گفت‌وگو با بازیکنان تیم ملی، سعیدلو رییس سازمان تربیت‌بدنی کارت قرمزی را به عنوان اخطار به فتح‌الله‌زاده مدیرعامل باشگاه استقلال داد که احمدی‌نژاد کارت را از او گرفت و به سعیدلو نشان داد. سپس احمدی‌نژاد نسبت به احساسات تماشاچیان که همگی از افسران دانشکده افسری امام علی (ع) بودند و شعار می‌دادند دکتر بازم بیا، پاسخ داد.  

در پایان این بازی دوستانه بازیكنان تیم قرمز و سفید و سایر مسؤلین ایرانی و بولیویایی در وسط میدان مشغول صحبت از این بازی نمادین بودند كه علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی به شوخی كارت قرمزی را به فتح‌الله زاده مدیر عامل تیم استقلال نشان داد كه فتح الله زاده نیز كارت را از سعیدلو گرفت و احمدی‌نژاد نیز در جواب این حركت سعیدلو كارت قرمز را از مدیر عامل تیم استقلال گرفته و به رئیس‌سازمان تربیت بدنی كارت قرمز نشان داد.
   


فوتبال محمود احمدی نژاد-بازی فوتبال رئیس جمهور ایران-منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=504