تلاش مرموز فتنه‌گران براي بر هم زدن: تاریخ : يكشنبه، 16 آبان ماه ، 1389
موضوع : اخبار رسمي


تلاش مرموز فتنه‌گران براي بر هم زدن وفاق قواي كشور


در شرايط اضمحلال جريان فتنه‌گر داخلي و خارجي تمام اميد اين جريان به ايجاد دو دستگي در جبهه اصولگرايي معطوف شده است.

 اين تلاش البته برخي اوقات به صورتي ناشيانه صورت مي‌گيرد. مثلا مجتبي واحدي مشاور سياسي فراري كروبي در روزهاي اخير انتقادهاي صريح احمدي‌نژاد از روسيه به خاطر عدم تحويل موشك‌هاي اس300 را تاييد شعار مرگ بر روسيه عناصر فتنه‌گر در روز قدس 88 دانسته است تا اصولگرايان منتقد احمدي‌نژاد را به گشودن محور انتقادي جديدي عليه وي وادارد!

از سوي ديگر  اخباري درباره دعوت رئيس مجلس از جك استراو وزير خارجه اسبق انگليس تا حدودي توانست بار ديگر به تنش بين دو قوه دامن بزند. چرا كه برخي از رسانه‌هاي طرفدار لاريجاني نيز اين دعوت را به دولت نسبت دادند.در حالي كه به گفته بروجردي رئيس کمیسيون سياست خارجي مجلس اين ادعا اساسا انگليسي بود و در حالي مطرح شد كه در روزهاي اخير مجلس كاهش روابط با بريتانيا را پيگيري مي‌كرد. در اين ميان اظهارات برخي از عناصر جريان فتنه مثل محمدرضا خاتمي به صورتي عريان هدف ايجاد تفرقه بين نيروهاي نظام را آشكار مي‌سازد. وي در مصاحبه با يكي از رسانه‌هاي حامي سران فتنه گفته است: "نيروهاي عامل و دلسوز آنان (اصولگرايان) هيچ‌گاه جرات بيان حقايق و نظرات خود را به صورت علني ندارند  و فقط در جلسات خصوصي از دل پر خون خود سخن مي‌گويند." البته درمقابل اين گونه شيطنت‌ها، تلاش براي تعامل دوستانه ميان دولت و مجلس ادامه دارد. به گونه‌اي كه حجت‌الاسلام والمسلمين سالك سخنگوي جامعه روحانيت مبارز در گزارشي از جلسه اخير اين تشكل روحاني گفته است: آنچه در جامعه روحانيت مورد رضايت همه اعضا بود برگزاري نشست‌هاي دوستانه و تعامل بين براي تقويت برنامه پنجم توسعه بود.


تلاش مرموز فتنه‌گران براي بر هم زدن وفاق قواي كشور در شرايط اضمحلال جريان فتنه‌گر داخلي و خارجي تمام اميد اين جريان به ايجاد دو دستگي در جبهه اصولگرايي معطوف شده است.منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=525