همرهی با دشمنان و اکنون توسل به: تاریخ : شنبه، 22 آبان ماه ، 1389
موضوع : اخبار رسمي


همرهی با دشمنان و اکنون توسل به منشور برادری!


يكي از عوامل تحريك هواداران نامزدهاي شكست‌خورده براي شكستن خواسته ولي امر مسلمين مبني بر عدم پيگيري موضوع انتخابات در كف خيابان‌ها ، اکنون خواستار عمل نظام جمهوري اسلامي به منشور برادري امام خميني شده است!

مجيد انصاري كه از جمله اعضاي مجمع روحانيون مبارز و فعالان اجتماعات غير قانوني 25 خرداد و 30 خرداد است كه با به صحنه آوردن اراذل و اوباش و زمينه‌سازي براي حضور عوامل گروهكهاي معاند به خون كشيده شد، بدون اشاره به اشارات مكرر امام راحل بر لزوم پايبندي به اصول نظام و نيز بدون توجه به بيش از يك سال همپيماني جريان فتنه با ضد انقلاب كينه‌توز (از سلطنت‌طلبان تا منافقين جنايتكار و بهائيان و...) تاكيد كرد كه منشور برادري امام به رسميت شناختن چند صدايي در جامعه است. وي توضيح نداد كه چرا پس از هزيمت كامل جريان سياسي متبوع خود (كه آن هم حاصل همصدایی  آنان با  آمريكا و غرب و نيز ضد انقلاب بود) به ياد منشور برادري امام افتاده است.

گفتني است در حال حاضر وضعيت فتنه‌گران به شكلي است كه اكبر گنجي با اشاره به ناتواني فتنه‌گران براي حتي جمع‌آوري پنج درصد ايرانيان مقيم خارج كشور (اجتماعات مجموعا 150 هزار نفري) و يا ترتيب دادن يك اعتراض كارمندي و يا امتناع از پرداخت پول آب و برق و تلفن در داخل كشور، شعار "ما بيشماريم" چند ماه پيش خود را به تمسخر كشيده و اصولا وجود چيزي به نام جنبش سبز را انكار كرده است. گنجي همچنين در مصاحبه با مجله زنيت آلمان تاكيد كرد: اعتراضات پس از انتخابات در تضعيف قدرت جمهوري اسلامي موثر نبوده و كمرنگ شدن اين حركت نشانه ناتواني آن است. تلاش‌هاي جريان شكست‌خورده فتنه 1388 تنها با دعوت ظاهري به وحدت ملي براي بازگشت خود به صحنه سياسي خلاصه نمي‌شود. آنها در اين تلاش به دنبال وساطت برخي از مراجع معظم تقليد براي بازگشت خاتمي (به عنوان سمبل جريان سياسي مدعي اصلاح‌طلبي) به صحنه رسمي سياست هستند. اين تلاش‌ها پس از انتشار خبرهايي درباره وساطت آيت‌الله شبيري زنجاني براي آزادي شكوري راد عضو شورای مرکزی  حزب منحل شده مشاركت صورت مي‌گيرد. براساس خبر برخي رسانه‌ها به نقل از نزديكان آيت‌ا... شبيري زنجاني، ايشان در ملاقات تشكر شكوري راد، در پاسخ به تقاضاي وساطت براي تعداد ديگري از متهمان فتنه گفته است،  براي برخي، ماندن در زندان بهتر است و آنان كه آزاد شده‌اند هم بايد متنبه شوند و كارهاي قبل را تكرار نكنند. گروهي از ياران فراري فتنه داخلي نيز به فشار بر حوزه‌هاي علميه براي منصرف ساختن علماي دين از روندي كه پس از سفر رهبر معظم انقلاب به قم آغاز شده به اهانت به آنان روي آورده‌اند. در نامه‌اي با عنوان "مدرسين و طلاب قم و نجف" (با نام اختصاري متقن) كه توسط رسانه حلقه ياران لندني فتنه (مهاجراني و...) منتشر شده ادعا شده است كه تقليد از مراجع تقليد ديداركننده با رهبر معظم انقلاب حرام است و مراجع واقعي يوسف صانعي و اسدا... بيات هستند. خبرهاي ديگري نشان مي‌دهد كه فتنه‌گران در سطوح اجتماعي رويكرد متفاوتي دارند.اخبار رسيده از تجهيز دوباره هسته‌هاي رسانه‌اي ـ سياسي فتنه‌گران توسط كشورهاي غربي حكايت دارند. اخيرا برخي از كشورهاي غربي براي شكل‌دهي دور جديد آنچه كه «مبارزات بدون خشونت»، «مبارزه كنوني» و «شكل‌دهي جنبش‌هاي مولكولي» خوانده‌اند فراخواني را به ليدرهاي داخلي خود در ايران داده و آنان را براي برگزاري جلساتي فوري براي هماهنگي‌هاي بيشتر به يكي از كشورهاي عربي فراخوانده‌اند. گفته مي‌شود تاكيد بر شكل‌دهي شعبه بيرون براي برخي تشكل‌هاي سياسي يكي ديگر از محورهاي مورد اشاره كشورهاي غربي است كه قرار است در مذاكرات با ليدرها مورد بحث قرار بگيرد.


همرهی با دشمنان و اکنون توسل به منشور برادری! يكي از عوامل تحريك هواداران نامزدهاي شكست‌خورده براي شكستن خواسته ولي امر مسلمين مبني بر عدم پيگيري موضوع انتخابات در كف خيابان‌ها ، اکنون خواستار عمل نظام جمهوري اسلامي به منشور برادري امام خميني شده است!منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=533