شکست پروژه سوءاستفاده از: تاریخ : يكشنبه، 14 فروردين ماه ، 1390
موضوع : اخبار رسمي


شکست پروژه سوءاستفاده از مراسم ترحيم پدر موسوي
در حالي كه جريان ضدانقلاب نااميدانه تلاش داشت از مراسم ختم پدرميرحسين موسوي سوءاستفاده كرده و آن را تبديل به يك اغتشاش جديد نمايد، اين مراسم به سبكي كاملاً معمولي و بدون هيچ گونه تنش برگزار شد.  

مرحوم ميراسماعيل موسوي خامنه پدر ميرحسين موسوي در هفته دوم فروردين ۹۰ به سبب كهولت سن دارفاني را وداع گفت. پس از آن ضدانقلاب بيروني مديريت‌كننده فتنه تلاش كرد تا براي ايجاد يك ناآرامي جديد زمينه‌سازي نمايد.  اين رسانه‌ها با صحنه‌گرداني برخي اعضاي خانواده موسوي كه همچنان داراي ارتباطاتي با منافقين و مديران خارجي فتنه هستند در ابتدا سعي كردند اين‌گونه وانمود كنند كه موسوي و رهنورد اجازه حضور در مراسم تشييع و برگزاري مجلس ختم را پيدا نخواهند كرد. اما به فاصله اندكي روشن شد كه اين دو نفر بدون هيچ‌گونه مشكلي، امكان حضور در اين مراسم را يافته‌اند. مرحله بعد، متشنج كردن مراسم ترحيم و تشييع بود كه با صحنه‌گرداني زهرا موسوي يكي از خواهران ميرحسين موسوي، دختران وي و يكي دو نفر ديگر انجام شد. نكته جالب در اين زمينه آن است كه اين تلاش‌ها پيش از آنكه با برخورد مأموران مواجه شود با واكنش جدي خانواده موسوي مواجه شد و برخي چهره‌هاي مسن و جا افتاده با تندي از اين چند نفر خواستند، حرمت پدر مرحوم خود را نگه دارند و از سياسي كردن يك مجلس ترحيم بپرهيزند.


شکست پروژه سوءاستفاده از مراسم ترحيم پدر موسوي در حالي كه جريان ضدانقلاب نااميدانه تلاش داشت از مراسم ختم پدرميرحسين موسوي سوءاستفاده كرده و آن را تبديل به يك اغتشاش جديد نمايد، اين مراسم به سبكي كاملاً معمولي و بدون هيچ گونه تنش برگزار شد.منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=657