رئیس جمهور انتصاب دامادش در: تاریخ : چهارشنبه، 14 دي ماه ، 1390
موضوع : اخبار رسمي


رئیس جمهور انتصاب دامادش در یک سازمان دولتی را لغو کرد رئیس سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران از دستور جدید رئیس‌جمهور برای بازگشت به کار خود در سمت رئیس این سازمان خبرداد و گفت: آمدن فرد جدیدی به عنوان رئیس سازمان ملی استاندارد منتفی شد.

به گزارش جهان نظام‌الدین برزگری در گفتگو با مهر گفت: شب گذشته رئیس‌جمهور به بنده اعلام کرد که از فردا صبح مجدد به عنوان رئیس سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران، به کار خود در این سازمان ادامه دهم.

رئیس سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه قرار بود جلسه تودیع بنده و معارفه رئیس جدید سازمان امروز برگزار شود، افزود: چندان در جریان عدم برگزاری جلسه تودیع و معارفه امروز نیستم، اما تماس دیشب رئیس‌جمهور حاکی از این بود که باید از امروز مجدد در سمت قبلی مشغول به کار باشم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر، همچنان رئیس سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران هستم و حکم بنده لغو نشده است.

برزگری در پاسخ به این سئوال خبرنگار مهر که آمدن فرد جدید به جای شما در سازمان ملی استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران منتفی شده است، گفت: بله. آمدن فرد جدید منتفی شده است و بنده سر کار خود حاضر شده‌ام.

پیش از این، شورای عالی استاندارد که پنجم دی ماه به ریاست محمود احمدی نژاد تشکیل جلسه داده بود، مهدی خورشیدی آزاد دبیر شورای مشاورین رئیس جمهور را با حفظ سمت به عنوان رئیس سازمان ملی استاندارد ایران منصوب کرده بود.

انتصاب داماد محمود احمدی نژاد به سمت ریاست سازمان ملی استاندارد در یک هفته اخیر با واکنش شدید برخی نمایندگان مجلس و رسانه‌ها مواجه شده بود.


منبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=751