فیلتر شدن سایت یک مفتی وهابی در عربستان تاریخ : پنجشنبه، 21 ارديبهشت ماه ، 1391
موضوع : اخبار رسمي


  فیلتر شدن سایت یک مفتی وهابی در عربستان  

بنده به مقامات ارشد سعودی هم نسبت به این مسأله هشدار داده ام و گفته ام که کودتای نظامی امری جدی است. به اعتقاد بنده کودتاگران به این نتیجه رسیده اند که به اهداف خود در عربستان دست نخواهند یافت مگر از طریق کودتای نظامی.


اخبار رسیده از عربستان سعودی حاکی از آن است که کمیته فیلترینگ سایت های سعودی، صبح امروز سایت اینترنتی شیخ «عبدالمحسن العبیکان» مشاور امور دینی کاخ پادشاهی سعودی را فیلتر کرد.گفتنی است علت اصلی فیلتر شدن این سایت تا به این لحظه مشخص نیست اما اظهارات روز گذشته این مفتی وهابی علیه حکومت سعودی و نیز پیش بینی وی از وقوع یک کودتای نظامی، احتمالا علت و عامل اصلی فیلتر شدن سایت وی بوده است.

شایان ذکر است العبیکان در اظهارات روز گذشته خود گفته بود: اخبار و اطلاعاتی در دست داریم که نشان می دهد طرح یک کودتای نظامی در سعودی ریخته شده است. بنده به مقامات ارشد سعودی هم نسبت به این مسأله هشدار داده ام و گفته ام که کودتای نظامی امری جدی است. به اعتقاد بنده کودتاگران به این نتیجه رسیده اند که به اهداف خود در عربستان دست نخواهند یافت مگر از طریق کودتای نظامی.

مشاور امور دینی کاخ پادشاهی عربستان در پایان افزوده بود: چند ماه است که تلاش می کنم خود را به «ملک عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه، برسانم تا این مسأله را به گوش وی برسانم اما به من اجازه رسیدن به او را نمی دهند. آخرین تلاشم برای دیدار با پادشاه کمتر از یک ماه پیش انجام گرفت


فیلتر شدن سایت یک مفتی وهابی در عربستانمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=801