توهین رئیس جمهور مصر به اعتقادات ایرانیان تاریخ : جمعه، 10 شهريور ماه ، 1391
موضوع : اخبار رسمي


 

توهین رئیس جمهور مصر آقای محمد مرسی به اعتقادات 65 میلیون نفر شیعه در ایران و تهران....!!

به گزارش پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه روز گذشته مورخ 9 شهریورماه1391 رئیس جمهور مصر آقای محمد مرسی سخنرانی خود را با سلام و دورد خدا بر دشمنان آل بیت پیامبر اسلام سه ملعون از ازل الی الابد ( عمر ، عثمان و ابوبکر) در مقابل دوربین های زنده تلویزیونی در اجلاس سران عدم تعهد در تهران آغاز نمود...!!!

برای مشاهده تصویر در اندازه واقعی بر روی ان کلیک کنید

این تصویر توسط یکی از مخاطبین و کاربران سایت طراحی و برای ما ارسال شده است

سایت خبری مذهبی بچه شیعه از زحمت این کاربر عزیز تشکر و قدردانی می نماید 

این در حالی بود که مقامات بلند بالای سیاسی کشوری و لشگری و همچنین چهره ها و شخصیت های مذهبی در این اجلاس حضور داشتند

و این هتاکی و توهین به اعتقادات شیعیان ایران پس از گذشت نزدیک به 48 ساعت همچنان با سکوت مسئولین مذهبی و سیاسی کشور روبه رو بوده و هیچ گونه محکومیتی حتی در حد یک تیتر بیانیه در سایت های مربوطه و در روزنامه ها صورت نگرفته است.

پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه خاطر نشان میکند آیا مگر دشمنان دختر پیامبر خانم حضرت زهرا(س) با دیگر دشمنان اهل بیت پیامبر تفاوتی دارند که نباید اقدامی انجام داد و باید به آنها احترام گذاشت؟

پایگاه خبری مذهبی بچه شیعه این توهین را به ساحت نازنین و مقدس امیر کل جهان قطب عالم امکان حضرت مهدی موعود موجود و همچنین به محضر ملت شریف ایران تسلیت عرض میکند و بابت این توهین وقیحانه عذرخواهی می نماید.


توهین محمد مرسی به اعتقادات شیعیان ایران توهین وقیحانه رئیس جمهور مصر به شیعیان توهین رئیس جمهور مصر در اجلاس سران عدم تعهد در تهران به اعتقادات شیعه هامنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=884