دروغ بزرگ رسانه ملی و پیامدهای آن تاریخ : چهارشنبه، 15 شهريور ماه ، 1391
موضوع : اخبار رسمي


  دروغ بزرگ رسانه ملی و پیامدهای آن

مطمئنا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف به عنوان یک فرد معصوم هم راضی به گفتن چنین دروغی نیست حتی اگر هم مصلحت چنین ایجاب کند. نباید فراموش کنیم که "هدف وسیله را توجیه نمی کند".جلسه رسمی شانزدهمین دوره اجلاس کشورهای عدم تعهد با آیاتی از کلام الله مجید و سپس سخنرانی حضرت آیت الله سید «علی خامنه ای» رهبر انقلاب اسلامی ایران، آغاز و تا جمعه شب ادامه داشت.

به اذعان رسانه های مختلف بین المللی، این اجلاس موفقیتی چشمگیر و ایده آل برای جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود. اما در این میان برخی رفتارها و اقدامات انجام شده، باعث شده که بهانه ای باشد در دست مخالفان نظام و آن را به ابزاری برای کوبیدن بر سر جمهوری اسلامی ایران تبدیل کنند و با بزرگ نمایی این گونه رفتارها و اقدامات، موفقیت این اجلاس را تحت الشعاع قرار دهند.

شاید بتوان بد و بزرگ ترین رفتار و اقدام ناپسند، دروغ صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران بوده است. این دروغ هنگام انتقال سخنان «محمد مرسی» رئیس جمهور مصر بیان شد.

مترجم سخنان مرسی، نام کشور بحرین را بجای سوریه بیان کرد. بعید به نظر می رسد چنین کاری سهوی، ناخواسته و غیر عمدی باشد زیرا بیشتر از یک بار تکرار شد. در این میان رژیم دیکتاتوری آل خلیفه که چهره پلیدش برای جهانیان آشکار شده، اکنون به خود این جرأت را داده که ایران را به خاطر این کار مورد انتقاد قرار دهد و از مسئولان بخواهد که رسما به خاطر این کار عذرخواهی کنند.

مسئولان و دست اندرکاران رسانه ملی نباید روایت معروف "النجاة في الصدق" (ترجمه: موفقیت و پیروزی در راستگویی است) را فراموش کنند.

نمی توان دقیقا حدس زد که چرا این دروغ، آن هم توسط رسانه ملی به ملت شریف ایران گفته شد اما بدون شک می توانیم ادعا کنیم که با چنین دروغ هایی نمی توان حکومت سوریه را حفظ کرد – البته اگر هدف از بیان چنین دروغی حفظ سوریه بوده باشد – .

بدون شک گفتن چنین دروغ های بزرگی که اکنون به جنجالی واقعی در رسان های مختلف بین المللی علیه ایران تبدیل شده و به ابزاری برای تمسخر ما مبدل شده، نه تنها مانع پیروزی و موفقیت جمهوری اسلامی ایران می شود، بلکه آبروی کشورمان را می برد، کشوری که ادعا می کنیم کشور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف است.

مطمئنا امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف به عنوان یک فرد معصوم هم راضی به گفتن چنین دروغی نیست حتی اگر هم مصلحت چنین ایجاب کند. نباید فراموش کنیم که "هدف وسیله را توجیه نمی کند".


دروغ بزرگ رسانه ملی و پیامدهای آنمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=886