ادعایی دروغ علیه رهبر انقلاب تاریخ : جمعه، 14 مهر ماه ، 1391
موضوع : اخبار رسمي


 ادعایی دروغ علیه رهبر انقلاب و سردار قاسم سلیمانی

نویسنده این مقاله در روزنامه "تایمز" فردی ناشی و ناوارد بوده زیرا سردار «قاسم سلیمانی» را در بخش اول مقاله خود، وزیر اطلاعات ایران معرفی کرده و در بخش دیگری او را فرمانده سپاه قدس معرفی کرد.

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه اجتماعی کلوب داغ کن - کلوب دات کام

روزنامه "القدس العربي" چاپ لندن به نقل از روزنامه "تایمز" چاپ انگلیس در مطلب جدیدی تلاش کرده با مطرح کردن ادعاهای دروغین، جنگ روانی جدیدی علیه جمهوری اسلامی ایران راه بیاندازد.

اما به دلیل اینکه تعداد دروغ های گفته شده در این مقاله بسیار زیاد بوده و نیز دروغ هایی فاحش و غیر قابل باور است، جعلی بودن این ادعاها نمایان و بسیار آشکار است.

مهم ترین و اصلی ترین دروغ مطرح شده در این مقاله، به وجود آمدن اختلاف میان رهبر معظم انقلاب اسلامی، حضرت آیت الله خامنه ای با سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده سپاه قدس جمهوری اسلامی ایران است.

"تایمز" در این مطلب مدعی شده که این اختلاف به دلیل شکست ارتش سوریه مقابل مخالفان حکومت سوریه به وجود آمده است زیرا ایران تاکنون بیش از 10 میلیارد دلار در سوریه هزینه کرده است!

ناگفته نماند نویسنده این مقاله در روزنامه "تایمز" فردی ناشی و ناوارد بوده زیرا سردار «قاسم سلیمانی» را در بخش اول مقاله خود، وزیر اطلاعات ایران معرفی کرده و در بخش دیگری او را فرمانده سپاه قدس معرفی کرد.

تایمز در بخش دیگری از این مقاله، مدعی شده که حکومت سوریه در دادن اطلاعات محرمانه درباره لیبی و «معمر قذافی» دیکتاتور سابق لیبی به فرانسه و دیگر کشورها گام برداشته و از همین رو می توان گفت که یکی از مسئولان کشته شدن قذافی به شمار می رود.

گفتنی است چندی پیش نیز رسانه های عرب زبان و به ویژه شبکه خبری العربیه که از سوی رژیم آل سعود حمایت و پشتیبانی می شود، با انتشار خبری مدعی شدند که سردار «قاسم سلیمانی» در انفجار "چهارشنبه سیاه" دمشق که 4 تن از مقامات ارشد نظامی و امنیتی سوریه کشته شدند نیز جان باخت اما با گذشت چند روز و حضور علنی سردار سلیمانی، دروغ این رسانه های عرب زبان برملا شد.

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه اجتماعی کلوب داغ کن - کلوب دات کام


ادعایی دروغ علیه رهبر انقلاب و سردار قاسم سلیمانیمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=897