حضرت حسین(ع) سگ انسان نما نمیخواهد...!! تاریخ : جمعه، 22 دي ماه ، 1391
موضوع : اخبار رسمي


 

آقایون متصدی امر فرهنگی و مذهبی و رسیدگی به امور هیئات مذهبی از جمله ریاست کل سازمان تبلیغات جمهوری اسلامی ایران جناب دکتر خاموشی به خودتان آیید که یک عده مداح نما با اعمال و رفتارهای خودشان دارند هیئات و دستگاه سید الشهداء و همچنین مستمعین و مخاطبین را به گند می کشند و آبروی پرچم شیعه را در نزد جهانیان و دیگر ادیان و مذاهب می برند...!!

چه کسی متصدی رسیدگی و نظارت بر اعمال و رفتار مداحان است....؟؟

 

رفتار زشت یک عده مداح و شیعه نما در کربلا در شب اربعین

چه کسی باید در مقابل اعمال مبتذلانه و مفتضحانه و افراط گراهانه عده ای مداح نما و شیعه نما پاسخگو باشد...؟

حضرت حسین(ع) عاشق ریا کار و خودشیرین و سگ انسان نما نمیخواهد...!!

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه اجتماعی کلوب داغ کن - کلوب دات کام

 

حضرت حسین(ع) عاشق و محب و شیعه واقعی میخواهد که باعث سرافرازی پرچم سرخ شیعه شود نه باعث سرافکندگی و.... غیره شود.

حضرت حسین(ع) شیعه به دور از آلودگی و گناه و معصیت می خواهد

حسین(ع) محب و عاشق زبانی و ظاهری نمیخواهد،حسین (ع) شیعه با محاسن و ریش و پشم بلند نمیخواهد، حسین(ع) شیعه قلبی و باطنی میخواهد کسی که حرف زبان و ظاهرش با حرف دل و قلب و باطنش همخوانی داشته باشد

انتشار تصاویری در شب و روز اربعین در بین الحرمین کربلا در فضای مجازی که عده ای شیعه و مداح نما و ریاکار و بیسواد موج گسترده ای از وهن و حرف و حدیث های دشمنان شیعه را در بر داشته و باعث ضربه به پرچم سرخ و خونین نهضت عاشورا شده است

 
 

با توجه به این وضعیت، به نظر می رسد هر چه سریع تر باید ارگان یا جهتی معین، متصدی رسیدگی به رفتارهای این مداح نماها شود تا دیگر به خاطر یک یا چند نفر، همه شیعیان و مذهب تشیع زیر سؤال نرود و به باد تمسخر گرفته نشود.

در ذیل به چند نمونه از رفتارهای زننده این مداح نماها اشاره می کنیم تا شاید مسئولان از خواب غفلت بیدار شوند و با دست به کار شدن، هر چه سریع تر اقدامی برای چنین وضعیتی بکنند:

• اخیرا صحنه‌ هایی از مداحی يکی از اين افراد که سن کمي دارد بر روی سايت‌ها مشاهده مي‌شود که با حالتی شبيه رقص، اشعار موهنی می‌ خواند و افرادی با بدن‌های برهنه در حالیکه حرکاتی همانند او دارند و سينه می‌زنند جملاتی از قبيل "رقاصم و رقاصم، رقاصه عباسم" را به زبان مي‌آورند!

• چندی پیش نیز یک مداح نمای دیگر در شعری مبتذل گفت: نوار مغز سرم، در محضر دکترا، خط خطی و قاطی بود، طبیب توی مطب، متحیر صدا زد، این چه نوار مغزی بود؟، می دونی چی دادم، جواب دکتر، علت عیبش اینه آقای دکتر، من روانی ام! روانی حسین، خط خطی شده از عشق حسین، باز باز بی قرارم، کاری به طبیبا من ندارم، می زنم سرمو توی دیوار، کاری به کسی ندارم ...

• چند سال پیش هم یکی دیگر از مداح نماها با سبک آهنگ "کارتون عروسکی خونه مادر بزرگه هزار تا قصه داره" این شعر را خوانده بود که در همان زمان مورد تمسخر خاص و عام قرار گرفت: عباس رفته آب بیاره، زینب در انتظاره ..

• در این میان برخی موضع گیری های سیاسی در مجالس اهل بیت علیه السلام نیز جزو رفتارهایی است که متصدیان رسیدگی به امور مداحان، باید با آن مقابله و برخورد کنند تا هر مداحی هر حرفی که دلش می خواهد در هیئت نزد و فضای مذهبی را به محل جدال و نزاع سیاسی تبدیل نکند.

در پایان لازم به ذکر است که وقتی مداحان و دم و دستگاهشان متصدی ندارد، به مرور زمان عموم مردم به ویژه جاهلان رفتارهایی از خود بروز می دهند که شایسته أبا عبدالله الحسین علیه السلام و دیگر ائمه علیهم السلام نیست. بستن زنجیر و قلاده بر گردن و نشبیه کردن خود به سگ، یک نمونه از رفتارهایی است که توسط این جاهلان انجام شده است.

تصویر متعلق است به خبرگزاری تابناک

 

اشتراک گذاری این مطلب در شبکه اجتماعی کلوب داغ کن - کلوب دات کام


انتشار تصاویر مفتضحانه عده ای شیعه نما که خود را در بین الحرمین سگ جلوه داده اند،انتشار تصاویر عده ای مداح نما که خود را در بین الحرمین سگ کرده اند،انتشار تصاویری از چند مداح نما که در روز اربعین1391 در کربلا قلاده به گردان خود آویخته اندمنبع این مقاله : پایگاه فرهنگی مذهبی خبری بچه شیعه
http://www.bacheshie.ir

آدرس این مطلب :
http://www.bacheshie.ir/modules.php?name=News&file=article&sid=947